AntalyaKlima

Hurma ve çevresinde klima servisinde kaliteli hizmet ekonomik fiyat için en doğru adres

Antalya Konyaaltı Hurma içi ve çevre bölgelerde hizmet vermeye başlayan klima ve beyaz eşya teknik servis firmamız siz değerli müşterilerimize daha iyi teknik bakım ve servis hizmeti sunabilmek için ve sizlerin bize internet üzerinden daha kolay ulaşabilmesi için kendimizi web ortamına taşıdık!
Uzman deneyimli güler yüzlü personelimiz ile sizlere 7 gün 24 saat Antalya Konyaaltı Hurma ve çevresinde klima teknik servis hizmeti veriyoruz.

Mevsimlik klima bakımı Hurma - Ev iş yeri klima taşıma montaj hizmetleri Hurma - Klima tesisat işleri Hurma - Klima gaz şarjı dolum - Hurma klima arıza tamiri - Hurma yedek parça hizmetleri - Hurma ikinci el klima alım satımı

Hurma Konyaaltı Antalya Klima Bakım Temizlik Montaj Tamir Gaz Dolumu Servisi Hizmetleri Fotoğraf Galerisi ve Resimleri

Klima montaj servisi

Klima gaz dolumu

Klima tamir servisi

Hizmetlerimiz

  • Antalya Konyaaltı Hurma klima montajı klima kurulumu ve ayarlanması
  • Antalya Konyaaltı Hurma klima tamir ve onarım servisi
  • Antalya Konyaaltı Hurma klima gaz dolumu ve gaz basım servisi
  • Antalya Konyaaltı Hurma klima yedek parça satışı ve montajı servisi
  • Antalya Konyaaltı Hurma klima hava perdeleri satış montaj servisi
  • Antalya Konyaaltı Hurma klima kumandası tamiri ve yedek kumanda kodlama
  • Antalya Konyaaltı Hurma klima malzemeleri satışı
  • Antalya Konyaaltı Hurma klima gaz tüpleri klima gazları parekende toptam satışı
  • Antalya Konyaaltı Hurma klima bakım ve temizlik servisi
  • Antalya Konyaaltı Hurma klima teknik servis hizmetleri

Semtler ve Beldeler

Konyaaltı Liman Hurma Gürsu Çakırlar Altınkum Öğretmenevleri Pınarbaşı Migros Kuşkavağı Arapsuyu Uncalı Toros Sarısu Doyran Bahtılı Boğaçay Boğaçayı

Firmamız Antalya Konyaaltı Hurma çevresinde yukarıda listesi verilen tüm semtlerde ve mahallelerde ekonomik fiyatlara yazlık kışlık periyodik klima soğutma ısıtma ve havalandırma cihazları bakımı servisi vermektedir.

Antalya Konyaaltı Hurma ve çevresinde klima bakım hizmetleri alanında uzman olan firmamız uzun yıllara varan tecrübeye sahip kalifiye elemanları tarafından verilen bakım hizmetlerimiz 1 yıllık garanti altındadır.

Antalya Konyaaltı Hurma içi yaptığımız TSE standartlarına uygun klima bakım servisi fiyatları ve ücretleri piyasa koşullarının oldukça altında ucuz fiyata sunulmakta olup müşteri dostu ve memnuniyeti odaklı fiyat politikası izliyoruz.

Hurma Konyaaltı Antalya klima bakım servisi firması şirketi her marka klima bakımı temizlik tamiri onarım hizmetleri fiyatları ve yıllık periyodik bakım ücretleri hakkında bilgiler